Vitajte v zelenej debničke

Spojili sme naše sily a skúsenosti s obchodíkom SanusVita a chceme vytvoriť komunitu ľudí, ktorí sa snažia žiť v úcte k svojmu telu a k prírode, sú zvedaví, pátrajú, skúšajú nové veci, hľadajú alternatívy a radi sa zdieľajú so svojim zdravým životným štýlom.

sanusvita + zelena debnička

Hlavne zdravo

Zelená debnička je projekt mladých ľudí, ktorých zaujíma zdravý životný štýl. Vieme, že staré porekadlo „Telo má ísť do hrobu zhumpľované“ už dávno neplatí...vlastne ani nikdy neplatilo! Žiť zdravo je už dnes akýmsi spôsobom vyjadrenia sa.

To čo dáme sa nám vráti

Mnohí z nás vnímajú, že telo je našim chrámom a to ako sa k nemu budeme správať ovplyvní celý náš život. No výberom potravín ovplyvňujeme nie len seba ale aj naše budúce generácie. Nemalo by nám byť jedno ako sa jedlo ktoré nám skončí na tanieri pestovalo, spracúvalo, či vyrábalo a ako tento proces zasahuje životy ľudí, zvierat a našu planétu. 

V našej debničke preto nájdete e-shop kde môžete nakúpiť zdravé potraviny, články kde sa dozviete nové veci, recepty pre inšpiráciu, blog a fórum kde môžeme spolu komunikovať a odovzdávať si skúsenosti. Veríme, že tento projekt ľudí spojí, pomôže rozšíriť obzory a prispeje k tomu aby boli ľudia zdravší, spokojneší a svet tak bude lepším miestom. 

Chceme Vám jednoducho pomôcť žiť kvalitnejší, plnohodnotnejší  a zodpovednejší život.

PS: robíme to radi! Pridajte sa k nám

ilustračný obrázok

Vybrané produkty v našej ponuke

Olej Kokosový 400Ml Bio Health Link
Olej kokosový 400ml BIO HEALTH LINK
Olej Ľanový 250Ml Ravita
Olej ľanový 250ml RAVITA
Chia Semiačka Sypané
Chia semiačka 100 gramov