Tlačiť
utorok 13.12.16

12 Tipov na zdravé darčeky

Neviete ako potešiť maminku, tatka, súrodencov, starkých, alebo polovičku? Zdajú sa vám vianočné svetre, ponožky s uškami a ostatné darčeky podobného charakteru už trošku otrepané? Nechcete aby to čo podarujete zapadlo prachom v skrini, alebo na poličke? Darujte niečo užitočné, čo bude ušité na mieru presne pre vášho najbližšieho. Prinášame vám hneď 12 tipov, ktorými jednoznačne zabodujete.  

1.    Experimentálny balíček pre fanúšika zdravého pečenia

Milovníka pečenia nemožno nemilovať. Vždy vymyslí čosi nové, príde s niečím chutným a najmä sa vždy podelí!  Vianočný balíček pre takéhoto človiečika by mal určite obsahovať suroviny s ktorými pracuje najradšej, zároveň tie, ktoré by mal vyskúšať, a samozrejme tie po ktorých už dlho túži.  Nezabudnite preto na niektorú zo zdravých múk, zdravé sladidlo, voňavučké koreniny a naozaj kvalitnú čokoládu. Vieme vám sľúbiť, že najneskôr počas silvestrovskej noci uvidíte svoj darček „v akcii“!

Pecenie 1

2.     Výber pre milovníka raňajok

Poznáte niekoho, kto si prípravu raňajok skutočne užíva? Niekoho kto neraňajkuje to isté jedlo v mesiaci dvakrát? V koho miske a na koho tanieri to hrá farbami, surovinami a nápadmi? Práve takýto človiečik by mal byť obdarovaný jedinečným spojením toho najlepšieho z raňajkového sveta! Určite ho poteší obľúbená instantná kaša, zdravý sirup, zmes vločiek a semienok, rastlinné mliečko či hotový mix od Mixitu.

3.     Špeciál pre Superfoods nadšenca

Pre super zaneprázdneného pracujúceho človeka, alebo študenta je tým najlepším superkombinácia toho naj čo príroda ponúka. O dennú dávku superschopností sa jednoducho postará spojenie chia semiačok, green power - riasy spiruliny, chlorelly a zeleného jačmeňa, moringa, lucuma, alebo hotová raňajková zmes, ktorá obsahuje dostatok všetkého, aby váš najdrahší bez problémov zvládol všetky povinnosti, ktoré ho čakajú. Nech sú akokoľvek zložité, pre takúto superkombináciu to bude hračka!

Ranajk

4.    Darček bez lepku

Keďže sú Vianoce sviatkami štedrosti, mali by sme dopriať o čosi viac aj tým, ktorí sa musia počas roka obmedzovať kvôli bezlepkovej diéte. Kombinácia bezlepkových sušienok, tyčiniek a ďalších maškŕt doplnená o nejakú prirodzene bezlepkovú múku, kašu na raňajky a novinku, ktorú možno ešte neochutnal vytvorí darček na zjedenie. Každá dobrôtka, ktorá nerobí zlobu sa totiž počíta!

5.   Darček bez výčitiek

Postaviť sa po sviatkoch na váhu a nevyčítať si, čo všetko sme si mohli odpustiť, pri pohľade na číslo, ktoré nám ukáže je darom samé o sebe. Ku krásnej novoročnej postave, predsavzatiu a odhodlaniu môžete prispieť aj vy.  Napríklad fit mixom v ktorom určite nesmú chýbať orieškové masielka, rastlinný proteín, zdravé sladidlá a výživové doplnky, ktoré povyberáte presne na mieru. Ak si nie ste istí spýtajte sa nás.  Veľmi radi sa staneme súčasťou plánovania darčeku. My totiž milujeme prekvapenia rovnako ako zdravý životný štýl.

6.  Šťavnatá nádielka plná vitamínov

Vianočný darček by mal mať šťavu. A možno aj viac štiav. Napríklad toľko, koľko si ich sami vyberiete a namiešate z našej ponuky pre vášho najbližšieho. Podľa toho, či chcete pomôcť v liečbe, alebo len chcete posilniť obranyschopnosť organizmu zvolíte správnu kombináciu stopercentných štiav, ktoré v sebe ukrývajú toľko vitamínov, koľko sa do nich len vošlo. Zdravie síce darovať nemôžete, no darovať možnosť udržať si ho čo najdlhšie je vďaka šťavičkám jednoduchšie než sa zdá.

Sport

7.  Balíček, ktorý zahreje

Obdobie Vianoc a zima celkovo je pre každého čajomila určite najobľúbenejším obdobím v roku. Chvíle pri praskajúcom ohníku pod teplučkou dekou s dobrou knihou v ruke môže vylepšiť snáď len šálka výborného čaju. Kombinácia skutočne kvalitných čajíkov takéhoto človiečika nielen poteší, ale určite mu aj vyčarí úsmev na tvári, keď si na vás počas chladných večerov pri šálke čaju spomenie.

8.  Balíček pre milovníka chrumkania

Na Vianoce zvykne ustať aj ten najväčší zhon. Celé rodiny a priatelia sa stretávajú po dlhom čase kedy sa venovali práci či škole. Takéto výnimočné chvíle s dôležitými ľuďmi si zaslúžia aj rovnako skvelé občerstvenie. Vášho hostiteľa určite poteší darček v podobe výberu toho najlepšieho chrumkania aké sa dá kúpiť. Oriešky všetkých druhov s polevami i bez nich, zeleninové čipsy, alebo krekry sa postarajú o dobrú náladu nielen počas stretnutia, ale tiež aj v čase, keď si na nich budú môcť vaši najbližší pochutnať počas prestávky v škole, alebo v pracovnej kancelárií. Na váš originálny a chutný nápad si tak spomenú aj keď sa už vrátia do bežného – nevianočného života.

Jack 1

9   Bejby darček pre najmenších

Kto povedal, že detičky sa potešia iba bábikám, autíčkam a stavebniciam? Čo tak darček v podobe krásnej zubnej kefky so zajkom, dinosauríkom, hrošíkom alebo koalou? A k nej aj vlastný pohárik a pastu? Bonusom môžu byť sladkosti bez rafinovaného cukru, konzervantov a umelých farbív, za ktoré im poďakujú nie len zdravé zúbky, ale aj zdravé telíčko.

10.  Kozmetika bez chémie a krutosti pre každú parádnicu

Darovať wellness pobyt môže byť pekným darčekom. Ale darovať všetko, čo na prípravu wellness pobytu potrebujete v pohodlí domova je to pravé orechové! Nádherne voňavé kozmetické prípravky vyrobené z prírodných ingrediencií zrelaxujú každého unaveného človiečika tak, že si najkrajšie sviatky v roku užije v dokonalej pohode.

Nezabudnite tiež na každodennú starostlivosť, ktorá spraví každému fešákovi a kráske nádherný a voňavý deň bez toho, aby sa trápili chemickým zložením kozmetiky, alebo tým, že pre ten ktorý produkt muselo trpieť nejaké zvieratko.

Coko

11.    Kvalitné čítanie pod stromčekom

Zažili ste už Vianoce bez knihy? My teda nie. A tento rok by to nemalo byť inak. Skúste  tento rok siahnuť po „zdravom“ čítaní, ktoré vás naučí okrem množstva nových a užitočných informácií aj kopec lahodných zdravých receptov, ktoré využijete počas celučkého roka.

12.   Prekvapenie na mieru

Ak ste si z našej ponuky tipov nevybrali, alebo si stále nie ste istí máme pre vás na záver jednoznačný tromf. Kto pozná túžby, želania a preferencie toho, koho chcete obdarovať lepšie než on sám? Darčekovou poukážkou na nákup mu darujete možnosť vybrať si dobroty, nové suroviny, kozmetiku či knižku podľa toho o čom sníva.

Budeme veľmi radi ak naše tipy využijete a ešte radšej ak ich doplníte a pomôžete tak aj ďalším našim čitateľom pri hľadaní tých najkrajších darčekov. Netreba však zabúdať na pravú hodnotu Vianoc, ktorá je ukrytá inde než v drahých daroch.  Schováva sa vo vzácnom čase v kruhu rodiny a láske, ktorú cítiť všade okolo nás v tomto období oveľa intenzívnejšie . :-)

Darcekovy Kos Sportovy
Darček pre športovca
Darcekovy Kos Na Pecenie
Darček pre milovníka pečenia
Darcekovy Kos Ranajkovy
Darček na zdravé raňajky
Coko
Darček pre milovníka čokolády
Darcekovy Kos Detsky
Darček pre najmenších
Darcekovy Kok Diabeticky
Darček pre diabetika
Chlorella 300G Gw
Chlorella GW
Chlorella 1 Balíček 400Tabliet Gw
Chlorella GW 1 balíček
Ja
Jačmeň zelený GW
Kapsicka Na Opakovane Pouzitie 2Ks Zebra Me 1
Kapsička ZEBRA&ME
Dar
Darčeková poukážka
Dobra
Čaj Dobrá nálada
Zajo
Zubná kefka Zajko
Jaho
Zubná pasta Jahôdka
Dino
Pohárik Dino
Havlikov Prírodny Zszrak 30Ml
Havlíkov prírodný zázrak
Bio Elixir Pre Intimnu Hygienu 200 Ml
Elixír na intímnu hygienu
Bezstarostne Rano Krem 60Ml Navia
Krém Bezstarostné ráno NAVIA
Dezodorant Tuhy Ranna Rosa 30Ml Navia
Dezodorant Ranná rosa NAVIA